Dołącz swoje życzenia do urodzinowego, 94-minutowego filmu dla Lecha Poznań

Majstra, dobrej gry, braku kontuzji, wygranej w meczu rocznicowym. Czego jeszcze można życzyć Poznańskiej Lokomotywie z okazji 94. urodzin? Najlepsze odpowiedzi na to pytanie znają kibice Kolejorza i to właśnie oni, dzięki specjalnej aplikacji, mogą dołączyć swoje życzenia do urodzinowego, 94-minutowego filmu dla Lecha Poznań.

– Pomysł na umożliwienie składania filmowych życzeń zrodził się po premierze spotu „Mocni Razem” w lutym tego roku – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik Działu Promocji i Reklamy Lecha Poznań. – Jego przewodnim motywem są kibice Lecha, to o nich i dla nich powstał ten film. Dlatego chcielibyśmy oddać im głos i zachęcić do przesyłania własnych nagrań. Mogą to być filmy nakręcone choćby telefonem komórkowym, liczy się tylko ich treść i hasło „Mocni Razem”. Liczymy, że dzięki temu powstaną najdłuższe filmowe życzenia urodzinowe dla Kolejorza – dodaje.

W związku ze zbliżającą się rocznicą powstania Kolejowego Klubu Sportowego, Lech Poznań przygotował dla swoich kibiców stronę internetową z aplikacją umożliwiającą dodawanie filmowych życzeń urodzinowych. Przygotowane nagrania można przesyłać odwiedzając adres wyslijdo.lechpoznan.pl. Ważne aby swoje życzenia zakończyć hasłem „Mocni Razem”. Przekazane filmy zostaną połączone w jedną, trwającą 94 minuty urodzinową kompilację. Jedynym ograniczeniem jest rozmiar przesyłanych plików – ich waga nie może przekroczyć 50 megabajtów.

Strona internetowa z aplikacją wyslijdo.lechpoznan.pl została przygotowana również w wersji na urządzenia mobilne, dzięki czemu nagrane filmy można przesyłać bezpośrednio z poziomu smartfonu lub tabletu.

Na początku lutego do sieci trafił spot wizerunkowy Lecha Poznań, będący kolejnym działaniem klubu w ramach kampanii “Mocni Razem”. Jego bohaterami są kibice Kolejorza z Poznania i Wielkopolski, kobiety i mężczyźni w różnym wieku, z różnych zawodów i grup społecznych. W spocie nie zbrakło odniesień do ważnych dla Lecha wydarzeń, takich jak zdobycie Mistrzostwa Polski i działalności klubu w obszarze szkolenia młodzieży. Film jest także ukłonem w stronę historii regionu, o czym świadczy ujęcie prezentujące biało-czerwoną rozetę Powstania Wielkopolskiego. Autorzy nie zapomnieli również o efektownych oprawach meczów i ich europejskiej wizytówce klubu: “do the Poznań”.

Urodzinowa akcja z okazji 94-lecia klubu potrwa od 7 marca do momentu zebrania materiału pozwalającego na zmontowanie 94-minutowego filmu. Dozwolone typy plików: jpg, jpeg, png, gif, tif, tiff, mp3, mpeg, 3gp, avi, mkv, mp4, mpg, mov. Limit wielkości pliku to 50 MB wyslijdo.lechpoznan.pl.

https://youtu.be/4iA9rfZsDMM

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.