Amfetamina, tabletka ecstasy oraz marihuana znalezione wśród młodzieży w Manieczkach

W nocy z 27 na 28 marca policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadzili wzmożone działania prewencyjne w rejonie dyskoteki odbywającej się w Manieczkach. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego i Prewencji zatrzymali trzy osoby, które posiadały narkotyki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

27 marca br., około godz. 22.50, policjanci z Wydziału Kryminalnego i Prewencji w Manieczkach patrolując teren przyległy do lokalu zauważyli młodą kobietę siedzącą w VW, która trzymała woreczek foliowy. Jak się okazało była to 18-letnia mieszkanka Poznania, która w woreczku miała amfetaminę. Kobieta została zatrzymana i osadzona w „policyjnym areszcie”, a następnego dnia usłyszała zarzut i została przesłuchana.

28 marca br., około godz. 00.40, policjanci z Wydziału Kryminalnego i Prewencji w Manieczkach patrolując teren przyległy do dyskoteki zauważyli młodego mężczyznę, który coś chował w bieliźnie. Jak się okazało był to 21-letni mieszkaniec Wrześni, który posiadał tabletkę ecstasy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w „policyjnym areszcie”. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut i został przesłuchany.

28 marca br., około 01.35, policjanci z Wydziału Kryminalnego i Prewencji w Manieczkach patrolując teren przyległy do dyskoteki zauważyli młodego mężczyznę, który palił “skręta”, a następnie zgasił go i schował do kieszeni bluzy. Jak się okazało 21-letni mieszkaniec Wrześni palił marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w „policyjnym areszcie”. Tego samego dnia usłyszał zarzut i został przesłuchany.

Obecnie postępowania w tych sprawach prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego.
Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Podobne wpisy

5 komentarzy

  1. Jedna tabletka, jeden skręt i pół grama amfetaminy. Spektakularny sukces policji z Komendy Powiatowej Policji w Śremie!!! Radek, weź się ze pisanie o czymś co ma jakiś wpływ na życie mieszkańców Śremu i okolic, a nie takimi pierdołami. A ta nasza cudowna policja niedługo będzie szczycić się wlepieniem mandatu za złe parkowanie i ściągnięciem kota z drzewa. Litości !

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.