Wracamy na Bułgarską! Wygraj bilet na mecz Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza!

W niedzielę, 14 lutego o godzinie 15:30 odbędzie się premierowe starcie Lecha Poznań z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza na INEA Stadionie. Mistrzowie Polski, by przybliżyć się do gry w europejskich pucharach muszą pokonać beniaminka Ekstraklasy. Będziesz z nami? Z Twoim wsparciem na pewno zdobędziemy trzy punkty!

Zakochaj się #NaStadionie
Walentynkowy wieczór przy ulicy Bułgarskiej to nie tylko okazja do oryginalnego początku randki, ale również do dopingowania Kolejorza, który bardzo chce się zrewanżować ekipie z Niecieczy za sierpniową porażkę odniesioną na wyjeździe.
Na spotkanie Lecha z Termalicą serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych. Każda kobieta, która razem ze swoim ukochanym przyjdzie na INEA Stadion głośno dopingować Kolejorza, w ramach akcji Zakochaj się #NaStadionie kupi bilet w kategorii normalnej za połowę ceny. Pamiętaj – bilet normalny-50% nie przysługuje w odrębnym, pojedynczym zakupie, a jedynie w transakcji łączonej z drugim biletem w kategorii normalnej.
W niedzielę, 14 lutego o godzinie 15:30 odbędzie się premierowe starcie obu zespołów na INEA Stadionie. Mistrzowie Polski, by przybliżyć się do gry w europejskich pucharach muszą pokonać beniaminka Ekstraklasy. Będziesz z nami? Z Twoim wsparciem na pewno zdobędziemy trzy punkty!
BILETY OD 30 ZŁ
Wejściówki normalne na mecz Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza kosztują 30 złotych (strefa B) i 45 złotych (strefa A). Bilety ulgowe ze zniżką -20% (odpowiednio: 24 zł i 36 zł) przysługują uczniom i studentom od 13. do 26. roku życia, a także seniorom powyżej 65. roku życia. Wejściówki dla dzieci do 13. roku życia kosztują tylko 10 zł.
ZNIŻKI
Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Lecha za darmo bez konieczności zakupu imiennej wejściówki na mecz. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica. Jeszcze większe zniżki przysługują wielodzietnym rodzinom posiadającym Kartę Rodziny Dużej, która uprawnia do zakupu biletu dla każdego dziecka za symboliczną złotówkę!
Wszystkie informacje o obowiązujących zniżkach na mecze Kolejorza znajdują się pod tym linkiem: https://bilety.lechpoznan.pl/CMS?page=znizki
WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA
Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!
Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!
WYGRAJ BILET NA MECZ Z TERMALICĄ!
Nie masz jeszcze wejściówki na spotkanie z podopiecznymi Piotra Mandrysza? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Który z obecnych zawodników Lecha strzelił swoją pierwszą bramkę w niebiesko-białych barwach właśnie na Stadionie w Niecieczy?
Znasz prawidłową odpowiedź? Nie zwlekaj! Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy: biuro@naszsrem.pl
Najszybsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami na mecz Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza!
zwycięzcami zostali właściciele adresów:
mi….1@wp.pl oraz mi…..7@wp.pl
 
GDZIE KUPISZ?
Bilety kupisz przez Internet na bilety.lechpoznan.pl, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter).
Wszystkie informacje o punktach sprzedaży dostępne są pod adresem: https://bilety.lechpoznan.pl/CMS?page=punktysprzedazy
PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW
Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.
GODZINY PRACY KAS INEA STADIONU
W tygodniu przedmeczowym:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
soboty 10:00 – 14:00

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.