Śremskie piłkarki grały o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W ubiegłą sobotę, 13 lutego br. piłkarki Śremskiego Klubu Sportowego Warta brały udział w III Ogólnopolskim Memoriale im. Jerzego Fijałkowskiego w halowej piłce nożnej kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin.

Organizatorem turnieju była drużyna UKS Delfin Ślesin. W turnieju uczestniczyły zespoły z czterech województw: mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko – pomorskiego i wielkopolskiego.

Podział grupowy turnieju:

Grupa A: Warta Śrem (woj. wielkopolskie), Włókniarz Kalisz (woj. wielkopolskie), Delfin Ślesin (woj. wielkopolskie), ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski

Grupa B: Królewscy Płock (woj. mazowieckie), Pisia Zygry (woj. łódzkie), Kotan Ozorków (woj. łódzkie), Noteć Inowrocław

Trzeba przyznać, iż “raczkująca” drużyna dziewcząt śremskiej Warty pokazała się z bardzo dobrej strony. Zajęła co prawda ostatnie miejsce, jednakże na tle drużyn z drugiej oraz trzeciej ligi widać było cały czas chęć gry oraz walkę.

Co do samego turnieju dziewczyny miały przede wszystkim możliwość nabrania doświadczenia w rywalizacji z lepszymi drużynami. Wynik tego turnieju był sprawą drugorzędną. Trener otrzymał ogrom materiału do przeanalizowania i miejmy nadzieję, że przez kolejne treningi wyniki w następnych meczach będą coraz lepsze. Potrzeba dużo ciężkiej pracy i zaangażowania na treningach oraz wypełnienia założeń taktycznych nałożonych przez trenera.

Naturalnie należą się słowa pochwały dla naszych Seniorek Warty, że chcą grać i pokazać się z jak najlepszej strony. Najważniejsza jest dobra atmosfera w drużynie, chęci do gry oraz wykonywanie swoich zadań najlepiej jak się potrafi. Wyniki zawsze są rzeczą drugorzędną. Brawo dziewczyny!

 

 

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.