Rozbudowa Muzeum Śremskiego. Będzie pawilon wystawowy oraz sala widowiskowa.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

9 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyła się konferencja prasowa poświęcona projektowi modernizacji budynku Muzeum Śremskiego – Rozbudowa budynku muzeum o pawilon wystawowy i salę widowiskową.

Projektem rozbudowy zajęła się Pracownia Nad Wartą, która również umieściła zdjęcia z wizualizacji modernizacji budynku Muzeum Śremskiego na facebooku:

https://www.facebook.com/PracowniaNadWarta/posts/950892798297570

W konferencji udział wzięli Dyrektor Muzeum Śremskiego Mariusz Kondziela oraz Burmistrz Śremu Adam Lewandowski. Podczas spotkania z mediami przedstawiono szczegóły projektu, który miałby być sfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

https://youtu.be/pS_irVooDz0

4 Responses

  1. Projekt bardzo mi się podoba ale nie widzę na animacji czy jest połączenie tej inwestycji z bliskością Warty? Szkoda by było aby nie wykorzystać tego atutu i wspaniałego widoku na naszą rzekę! W mojej głowie właśnie taki był pomysł, że sala ta będzie mieć widok na Wartę. Wyobrażałam sobie też, że będzie połączone to wszystko z promenadą, że zyskamy nowe miejsce spacerowe idąc wzdłuż promenady. Że może powstanie jakieś miejsce gdzie będzie można iść z dziećmi również? Jakiś plac zabaw z prawdziwego zdarzenia też by się przydał tam.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: