Mocne uderzenia Śremskiego Sportu: Cross Combat i Boks dla Kobiet

Od lutego bieżącego roku pojawią się dwie nowe formy zajęć w grafiku Śremskiego Sportu. Od pierwszego lutego rusza Cross Combat natomiast Boks dla kobiet startuje już od 12 lutego. Zajęcia będzie prowadził instruktor sportów siłowych oraz sportów walki, trener boksu w Śremskim Klubie Sportowym Warta – Krzysztof Lewandowski

CROSS COMBAT – Poniedziałek i czwartek godzina 20:45

Treningi typu CROSS to treningi wytrzymałościowo – siłowe, zmieniające tradycyjne postrzeganie fitnessu. Oparte są na zróżnicowanych intensywnych ćwiczeniach , co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. Jedną z podstaw Cross Training jest koncepcja “ruchów funkcjonalnych” takich jak przysiady, wykroki, podciąganie, które uruchamiają szereg stawów przy wykonywanych ćwiczeniach.

Dlaczego COMBAT ? – Zajęcia będą miały formę treningów obwodowych wzmacniających całe ciało, powodują wzrost siły i wytrzymałości .Opierać się będą o zasady treningu siłowo – wytrzymałościowego przygotowującego do sztuk walki.

Cross Combat w Śremskim Sporcie

BOKS DLA KOBIET – Piątek godzina 19:45

Boks nie jest tylko dla mężczyzn, to atrakcyjna forma ćwiczeń coraz bardziej popularna wśród pań. Dzięki treningom nie tylko zgubisz zbędne kalorie, nauczysz się prawidłowego zadawania ciosów, ale również poznasz obrony stosowane przed atakiem, przez co poczujesz się pewniej. To intensywny trening rozwijający wytrzymałość siłową, kondycję, siłę dynamiczną, szybkość, równowagę oraz koordynację ruchową.

Boks dla kobiet w Śremskim Sporcie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.