Kolejne medale przywożą pływacy Wodnika Śrem. Pływacy, którzy nie mają gdzie trenować…

W sobotę 05 grudnia 2015 roku zawodnicy Klubu Sportowego Wodnik Śrem udali się do Głogowa na Ogólnopolskie Zawody Pływackie Barbórka 2015 z którego tradycyjnie już przywieźli medale.

Na corocznych zawodach Barbórka w Głogowie śremski Wodnik reprezentowało 33 zawodników. Z rywalizacji pływacy ze Śremu wrócili z 4 brązowymi medalami, które wywalczyły: Olga Foerster na dystansie 100 m stylem motylkowym; Nikola Galewska na dystansie 100 m stylem klasycznym i Natalia Sójka na dystansie 100 i 50 m stylem klasycznym. O wielkim pechu może mówić Wiktoria Kasprzak, która brązowy medal na dystansie 50m stylem grzbietowym przegrała o zaledwie 0,04 s.

Kolejne medale przywożą pływacy Wodnika Śrem. Pływacy, którzy nie mają gdzie trenować…

Podkreślić należy, że prawie wszyscy startujący zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe, co przy ograniczonej liczbie treningów jest wielkim sukcesem.

Jak się dowiedzieliśmy, na zawodach trenerzy innych klubów komentowali udział naszych śremskich pływaków w następujących słowach: „… dajecie radę trenować bez basenu we własnym mieście? Jesteście wielcy”. Z iloma medalami wróciliby zawodnicy, gdyby mieli gdzie trenować…?

 

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.