Kiedy remont basenu w Śremie? Kolejny nieudany przetarg na sprzedaż stadionu przy ul. Zamenhofa.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W ubiegły czwartek, tj. 19 listopada br. odbył się kolejny przetarg na sprzedaż stadionu przy ul. Zamenhofa, który po raz drugi nie zakończył się dla próbujących go sprzedać pomyślnie.

Co to oznacza dla przyszłości śremskiego basenu i jaki mają związek te dwie sprawy? Bardzo duży. Pieniądze ze sprzedaży gruntu miały iść właśnie na remont basenu, który aktualnie wygląda tak:

Kiedy remont basenu w Śremie? Kolejny nieudany przetarg na sprzedaż stadionu przy ul. Zamenhofa.

Niepomyślne negocjacje podczas próby sprzedaży stadionu powodują, że remont basenu odwlecze się w czasie. Na jak długo? Na dzień dzisiejszy nikt nie jest wstanie odpowiedzieć na to pytanie.

W coraz trudniejszej sytuacji znaleźli się zawodnicy śremskiego klubu pływackiego Wodnik, których treningi w tej chwili odbywają się na basenie w Gostyniu. Gdyby pojawiła się data remontu basenu w Śremie na przyszły rok, takie “dojazdowe” treningi w głowach zawodników byłyby tylko czasowym utrudnieniem. Niestety ze względu na brak kupca terenów przy ul. Zamenhofa terminu remontu basenu nie ma.

Co w takiej sytuacji z Wodnikiem Śrem? Klubem, który zaszczepił u wielu dzieciaków w Śremie miłość do pływania? Klubem, który z sukcesem organizował takie imprezy w naszym mieście, jak Grand Prix w pływaniu oraz Śremska Wieża?

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.