Kibice Warty Śrem włączają się w zbiórkę na renowację mogił powstańczych

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremscy kibice, którzy coraz liczniej przychodzą na Stadion Miejski w Śremie dopingować piłkarzy Warty Śrem włączyli się w zbiórkę na renowację mogił powstańczych. Zbiórkę zapoczątkowali fani Lecha Poznań.

Podczas meczu (https://www.naszsrem.pl/niepokonana-na-swoim-boisku-warta-srem-inkasuje-kolejne-trzy-punkty/), który odbył się w miniony weekend udało uzbierać się ok. 100zł.

Co dzieje się z zebranymi pieniędzmi? Przeznaczane są na renowację nagrobków, tablic i pomników na powstańczych grobach. Do tej pory udało się odnowić 80 takich obiektów. W tym roku część zebranych funduszy będzie przeznaczona na oznakowanie mogił powstańców i ustawienie tablic informacyjnych.

Trzeba również dodać, iż coraz częściej na śremskim stadionie pojawiają się efektowne oprawy meczowe, spotykane dotąd jedynie na większych stadionach. Głośny doping nie ustawał praktycznie przez całe spotkanie.

W świetle wydarzeń sprzed dwóch tygodni, w których “kibice” rzucali w sędziego przedmiotami (https://www.naszsrem.pl/skandaliczny-incydent-podczas-meczu-pilkarskiego-w-sremie/) trzeba zadać sobie również pytanie: czy faktycznie wszyscy kibice zachowują się tak skandalicznie oraz przede wszystkim, czy osoby, które tak fatalnie zachowywały się dwa tygodnie temu są naprawdę kibicami?

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.