Wyganiamy jesienną depresję – na sportowo. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Powoli zbliżają się szare, ponure, jesienne dni. W tym czasie możemy czuć się bardziej przygnębieni, nasze poczucie wartości diametralnie spada. Jesień wpędza wiele osób w ponury nastrój. Chandra może dotknąć każdego z nas. Jak sobie z nią radzić? Mamy na to sposób!

Wyganiamy jesienną depresję!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, w której będziemy starali się wygonić z Was jesienną depresję! Naturalnie na sportowo 😉 W jaki sposób? Mamy świadomość, że coraz częściej korzystacie ze smartfonów planując swój trening. Jeśli tak, na pewno słyszeliście o aplikacji Endomondo (więcej o aplikacji: https://www.endomondo.com/home). Jeśli nie – zachęcamy do jej poznania!

Endomondo: co to w ogóle jest?

Endomondo (za wikipedia.org), to aplikacja na urządzenia mobilne umożliwiająca monitoring dokonań sportowych. Program umożliwia monitorowanie aktywności w ok. 50 różnych dyscyplinach sportowych, m.in. w bieganiu, jeździe na rowerze, baseballu, boksie, tańcu i szermierce. Aplikacja zapisuje przede wszystkim czas treningu, a także dystans i trasę uzyskaną dzięki modułowi GPS oraz intensywność treningu (np. wyliczając średnie tempo, średnią i maksymalną prędkość) a następnie przelicza go na spalone kalorie.

Endomondo zmienia Twój telefon w osobistego trenera. Jest idealne jeśli biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz lub uprawiasz inne dyscypliny pokonując dystanse. Znajomi na Endomondo mogą Cię wspierać i motywować. Pobierz aplikację i uwolnij swoje endorfiny.

Na nogach, na rowerze – wyganiaj jesienną depresję z nami!

Za kilka dni w serwisie Endomondo zostaną utworzone przez nas rywalizacje, które zostaną podzielone: dla amatorów oraz dla profesjonalistów. Nasze rywalizacje rozpoczną się w drugiej połowie października. Do tego czasu będziemy zachęcali Was do poznania aplikacji Endomondo. Będziemy odpowiadali na Wasze pytania oraz wątpliwości. Liczymy, że do momentu rozpoczęcia rywalizacji zdążycie poznać zalety tej darmowej aplikacji i w momencie startu liczną grupą przystąpimy do sportowej rywalizacji!

Wyniki na stronie Śremskiego Sportu

Wszystkie wyniki naszej rywalizacji będą dostępne na specjalnie przygotowanej stronie internetowej, profilu na facebooku oraz aplikacji na smartfony Śremskiego Sportu!

Nagrody, nagrody, nagrody 🙂

Naturalnie dla najlepszych sportowców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Jakie? Poznacie je już niebawem 😉

Do zabawy zapraszają: Śremski Sport, naszsrem.pl, Green Bike, Strefa Sport, Runner’s Power, Mróz Śrem Półmaraton, 77 Sport

Liczymy na Wasz liczny udział! Czekajcie na pozostałe informacje!

JUŻ NIEDŁUGO STARTUJEMY!!!

Wyganiamy jesienną depresję

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.