Szafirkowa 28 – to będzie piękne osiedle w Śremie!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śrem, to naprawdę piękne miejsce do zamieszkania. Być może nie ma basenu (tymczasowo) i tylko jeden stadion :), ale jest miastem pięknie rozwijającym się, a osiedle, które właśnie powstaje zdaje się być tego potwierdzeniem.

Szafirkowa 28 – to będzie piękne osiedle w Śremie!

Osiedle 11 domków Szafirkowa 28 to nowy adres na mapie okolic Śremu. To miejsce położone w malowniczej okolicy, na wzgórzu przy samym brzegu zalewu, niedaleko lasów i łąk. W bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

Szafirkowa 28 – to będzie piękne osiedle w Śremie!

Domy usytuowane są w taki sposób, aby każdy miał niesamowity widok na zalew i panoramę Śremu. Niezależne domki jednorodzinne są o powierzchni 100 m2. z dużymi przeszkleniami (wszystkie okna do podłogi) . Wysoki poziom architektoniczny wyróżnia osiedle na tle innych oferowanych nieruchomości na rynku śremskim…

Szafirkowa 28 – to będzie piękne osiedle w Śremie!

Szafirkowa 28 to kameralne osiedle domków jednorodzinnych o wysokich walorach architektonicznych. Stworzonych przez doświadczoną poznańską pracownię PL.architekci, która w staranny sposób zadbała o idealny układ urbanistyczny – schodkowe i promieniste rozłożenie zabudowy w taki sposób, aby każdy z mieszkańców miał niepowtarzalny rozpościerający się widok na miasto.

galerię wnętrz, tabelę domów oraz kontakt znaleźć można na stronie internetowej: http://szafirkowa28.pl/

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.