Liga Europejska: Mamy bilety na mecz Lech Poznań – ACF Fiorentina!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już w najbliższy czwartek, 5 listopada, o godzinie 21:05 Kolejorz ponownie stanie do walki z ACF Fiorentiną. Jeśli podopieczni Jana Urbana po raz drugi pokonają włoską ekipą, zrobią duży krok do kolejnej rundy Ligi Europy. Wspólnie twórzmy historię mistrza Polski!

WALCZYLIŚMY DO KOŃCA, BĄDŹMY RAZEM NA TRYBUNACH

Dzięki staraniom Klubu, na posiedzeniu Komisji Apelacyjnej UEFA, kara zamknięcia INEA Stadionu za wznoszenie zakazanych okrzyków przez kibiców Lecha Poznań podczas meczu w Bazylei została zawieszona na 2 lata! To oznacza, że podczas historycznego starcia z czołową drużyną Serie A, wielkie emocje przy Bułgarskiej czekają na każdego z sympatyków Kolejorza!

W pierwszym starciu z ekipą z Florencji, poznaniacy pod wodzą Jana Urbana sensacyjnie wygrali 2:1 i odnotowali tym samym pierwsze pucharowe zwycięstwo polskiej drużyny w słonecznej Italii. Skazywany na pożarcie Lech po dwóch tygodniach ponownie zagra z podopiecznymi Paulo Sousy. Czy ponownie odeprze ich ataki? A może tym razem, wsparty dopingiem poznańskiej publiczności, sam ruszy na przeciwnika? Mecz Lech – Fiorentina w czwartek (5 listopada) o godzinie 20:30. Nie może Cię zabraknąć przy Bułgarskiej!

WYGRAJ BILET NA MECZ Z FIORENTINĄ!

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Paulo Sousy? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na najbliższe spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończyło się spotkanie z inną włoską ekipą, Juventusem Turyn, rozgrywane na INEA Stadionie w fazie grupowej Ligi Europy w sezonie 2010/11?

odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: biuro@naszsrem.pl

dwie najszybsze odpowiedzi nagrodzimy voucherem na mecz!

zwycięzcami zostali właściciele adresów: ju….ja@o2.pl oraz ir….p1@o2.pl

Gratulujemy!

SPRZEDAŻ BILETÓW WYSTARTOWAŁA.

Bilety na mecz już w sprzedaży. Normalne bilety kosztują 90 zł (strefa A) i 60 zł (strefa B). Pamiętaj, że młodzieży szkolnej oraz studentom (do 26. roku życia), a także seniorom (powyżej 65. roku życia) przysługują bilety ulgowe. Każde dziecko (od 5. do 13. roku życia) w sezonie 15/16 wejdzie na INEA Stadion za 10 złotych.

REZERWACJA DLA KARNETOWICZÓW

Kibice posiadający karnety Sezon 2015/2016 oraz Jesień 2015 zakupią bilet na mecz z Fiorentiną z 25% zniżką. Aby zrealizować zniżkę muszą skorzystać z dedykowanego vouchera, który jest przypisany do konta na kartakibica.lechpoznan.pl. Dodatkowo informujemy, że miejsca karnetowe są zarezerwowane dla ich posiadaczy do poniedziałku (2 listopada), do godziny 10:00.

GDZIE KUPISZ?

Bilety są dostępne w internecie na kartakibica.lechpoznan.pl, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Pełna lista znajduje się tutaj >>>

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home, do którego instrukcja znajduje się tutaj >>>

Godziny pracy kas INEA Stadionu:
pon-pt. 9:00 – 17:00
sob. 10:00-14:00

W tygodniu przedmeczowym:
pon-pt. 9:00 – 19:00
sob. 10:00-14:00

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.