Wracamy do Europy!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Po pięciu latach przerwy Lech Poznań powrócił do rozgrywek europejskich! Przyjdź już w czwartek na INEA Stadion i wspieraj Kolejorza w walce o pierwsze punkty w fazie grupowej. Nie może Cię zabraknąć w czwartek przy Bułgarskiej!

#MOCNI RAZEM

Mistrzowie Polski nie mogą zaliczyć początku ligowego sezonu do udanych. Teraz, lechici staną do walki o pierwsze punkty w rozgrywkach na arenie europejskiej. Przyjdź w czwartek na INEA Stadion i wspieraj podopiecznych Macieja Skorży. Niech Twój doping poniesie piłkarzy do zwycięstwa w fazie grupowej Ligi Europy! Pamiętaj, że tylko RAZEM jesteśmy mocni!

WYGRAJ BILET NA MECZ Z BELENENSES!

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Ricardo Sa Pinto? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na najbliższe spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie rozgrywane na INEA Stadionie w fazie grupowej Ligi Europy w sezonie 2010/11?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: biuro@naszsrem.pl

Osoby, które najszybciej przyślą prawidłową odpowiedź, otrzymają vouchery na mecz!

Zwycięzcami zostali właściciele adresów: ha….on@gazeta.pl oraz al….icz@gmail.com

Serdecznie gratulujemy!!!

BILETY W SPRZEDAŻY

Wejściówki normalne na mecz Lech – Belenenses kosztują 40 złotych (strefa B) i 60 złotych (strefa A). Posiadaczom karnetów przysługuje zniżka wysokości 25%., co oznacza, że wstęp dla właściciela abonamentu kosztować będzie 30 zł lub 45 zł. Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom od 13 do 26 roku życia, a także seniorom powyżej 65 roku życia. Dzieci wejdą na każdy mecz sezonu 2015/2016 za 10 złotych.

Warto pamiętać o możliwości zakupu biletów rodzinnych. Na INEA Stadionie respektowana jest również Karta Rodziny Dużej, która redukuje cenę biletu dla dziecka do 1 zł.

Bezpłatne bilety dla osób niepełnosprawnych są już również dostępne w naszym systemie biletowym. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj >>>

GDZIE KUPISZ?

Bilety są dostępne w Internecie na kartakibica.lechpoznan.pl, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Pełna lista znajduje się tutaj >>>

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home, do którego instrukcja znajduje się tutaj >>>

W tygodniu przedmeczowym:

pon-pt. 9:00 – 19:00
sob. 10:00-14:00

Spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 21:05 na INEA Stadionie. Do zobaczenia przy Bułgarskiej!

Jedna odpowiedź

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: