Śremska policja poszukuje samochodu marki VW LT oraz złodzieja, który dokonał jego kradzieży

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremska policja poszukuje samochodu marki VW LT oraz złodzieja, który dokonał jego kradzieży. Pojazd skradziono z ulicy Tatarkiewicza w Śremie.

Wszystkich, którzy widzieli coś niepokojącego lub posiadają jakiekolwiek inne informacje dot. tego zdarzenia, prosimy o kontakt ze śremskimi policjantami.

Wczoraj, 14 września, o godz. 05.40, zostaliśmy powiadomieni o kradzieży samochodu marki VW LT.

Złodziej, którego szukamy ukradł auto w nocy z niedzieli na poniedziałek z ulicy Tatarkiewicza w Śremie. Skradziony samochód jest koloru białego, rok produkcji 2000. Samochód był oklejony reklamą firmy /zdjęcie poniżej/, a w jego wnętrzu znajdował się sprzęt wykorzystywany w pracach dekarsko – ciesielskich.

Obecnie postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego.

Wszystkich, którzy widzieli coś niepokojącego lub posiadają jakiekolwiek inne informacje dot. tego zdarzenia, prosimy o kontakt ze śremskimi policjantami. Można się z nami kontaktować też telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 61 28 – 15 – 211 bądź 997 albo przesłać maila na adres: e.kasinska@srem.policja.gov.pl

Informacje można przekazywać także anonimowo.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Jedna odpowiedź

  1. stary i opisany… raczej się pokusili na sprzęt, który mógł być w środku i pewnie gdzieś się znajdzie ogołocony z zawartości.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: