Bokserzy Warty Śrem nie próżnowali podczas wakacji

Od 1 lipca wszyscy zawodnicy sekcji bokserskiej ŚKS WARTA Śrem rozpoczęli solidne treningi przed zbliżającym się sezonem. W lipcu pracowaliśmy tylko i wyłącznie nad siłą i wytrzymałością, natomiast w sierpniu dodaliśmy treningi bokserskie w rękawicach. Tak, aby w najbliższych tygodniach trenować już we własnym obiekcie nad poprawieniem motoryki i utrwalaniem podstawowych elementów techniki boksu. Pierwsze starty kontrolne zaplanowaliśmy na początku października.

„Podczas wakacji frekwencja nie była najlepsza. Na treningach, poza grupą rekreacyjną pojawiało się kilkoro zawodników czynnie uczestniczących w zawodach. Faktem jest, że treningi odbywały się w plenerze ponieważ praktycznie od połowy czerwca do 7.09.15 nie mamy dostępu do Sali gimnastycznej, która podczas przerwy wakacyjnej jest zamknięta (sale wynajmujemy w szkole podstawowej nr.6 ) – warunki nie były najlepsze, ale liczę na to że od września się to zmieni.

Od dłuższego czasu poszukujemy miejsca do zorganizowania salki bokserskiej z prawdziwego zdarzenia, która funkcjonowałaby cały rok bez względu na okoliczności. Ceny rynkowe lokali niestety są na tyle wysokie, że na razie musimy zadowolić się tym co mamy.”

Krzysztof Lewandowski, ŚKS Warta Śrem

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.