Liga Europy już o krok – mamy bilety na mecz Lecha Poznań z Videoton FC!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W najbliższy czwartek Lech Poznań ma wykonać najważniejszy krok w drodze do fazy grupowej Ligi Europy. Rywalem Mistrza Polski będzie węgierski Videoton FC. Wesprzyj Niebiesko-Białych swoim dopingiem. Wspólnie pokażmy siłę dwunastego zawodnika!

Pokazać mistrzowską formę

Po kilku latach Kolejorz ponownie staje przed szansą awansu do fazy grupowej Ligi Europy. Jego rywalem będzie mistrz Węgier – Videoton Szekesfehervar. Na wniosek Zarządu Lecha Poznań UEFA zawiesiła wykonanie kary zamknięcia stadionu na jeden mecz do czasu rozpatrzenia odwołania. Dzięki temu najważniejszy od lat pojedynek Mistrzów Polski w europejskich pucharach, który w czwartek rozpocznie się przy Bułgarskiej, odbędzie się z udziałem “12 zawodnika”. A jesteśmy przecież #MocniRAZEM!

Wygraj bilet na mecz z Videotonem!

Nie masz jeszcze wejściówki na pojedynek z podopiecznymi Bernarda Casoniego? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na najbliższe spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który polski trener jako ostatni wygrał dwumecz z węgierską drużyną?

odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: biuro@naszsrem.pl

Mamy dwa vouchery dla osób, które przyślą odpowiedź najszybciej!

Zwycięzcami zostali właściciele adresów mailowych:

a….i@gmail.com oraz b…..0@wp.pl,

którzy zostali już poinformowani o wygranej, Serdecznie gratulujemy!

Bilety w sprzedaży

Wejściówki normalne na mecz Lech – Videoton kosztują 45 i 65 złotych, odpowiednio do strefy B i strefy A. Młodzieży szkolnej oraz studentom (do 26. roku życia), a także seniorom (powyżej 65. roku życia) przysługują bilety ulgowe. Każde dziecko (od 5. do 13. roku życia) w sezonie 15/16 wejdzie na INEA Stadion za 10 złotych.

Warto pamiętać o możliwości zakupu biletów rodzinnych. Na INEA Stadionie respektowana jest również Karta Rodziny Dużej, która redukuje cenę biletu dla dziecka do 1 zł.

Bezpłatne bilety dla osób niepełnosprawnych są już również dostępne w naszym systemie biletowym. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj >>>

Gdzie kupisz?

Bilety są dostępne w internecie na kartakibica.lechpoznan.pl, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Pełna lista znajduje się tutaj >>>

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home, do którego instrukcja znajduje się tutaj >>>

Godziny pracy kas INEA Stadionu:
pon-pt. 9:00 – 17:00
sob. 10:00-14:00

W tygodniu przedmeczowym:
pon-pt. 9:00 – 19:00
sob. 10:00-14:00

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.