Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu

Festyny rodzinne już na stałe zapisały się na w kalendarz imprez Przedszkola nr 7. Tym razem Janek Wędrowniczek zawędrował do Świata Orientu.

W przedszkolnym ogrodzie zakwitły Wiśnie, pojawił się najprawdziwszy smok i oczywiście Szogun, który zarosił wszystkich do wspólnej zabawy. Na przybyłych gości czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Można było pojeździć, poskakać, wykonać sobie chiński tatuaż, spełnić swoje marzenia. Nie zabrakło smakołyków – nie tylko kuchni chińskiej. Jak zwykle panowała fantastyczna atmosfera, która udzieliła się wszystkim.

Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu Janek Wędrowniczek w Świecie Orientu

 

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.