Podwórko NIVEA w Śremie: Mieszkańcy Śremu mobilizują się w internecie i nie tylko…

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów w konkursie zorganizowanym przez firmę Nivea. Nasze miasto, Śrem może wygrać ten nowy i niepowtarzalny plac zabaw w Miejskim Parku Ekologicznym im. W. Puchalskiego w Śremie! Plac jakiego jeszcze nigdzie nie było! To niebywała okazja dla nas mieszkańców i naszych dzieci!

O co walczymy i dlaczego warto zdobyć to podwórko?

Plac zabaw Nivea umożliwi spędzanie czasu z dzieckiem, z dala od telewizora czy komputera. Jednocześnie pozwoli przenieść się współczesnym rodzicom do czasów, w których sami bawili się na podwórku. „Podwórko NIVEA” jest retro-nowoczesnym placem zabaw, który za pomocą zastosowanych elementów odpowiada na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązuje do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to jest czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci. „Podwórko NIVEA” to jedyne takie miejsce, gdzie rodzice będą mogli aktywnie uczestniczyć w zabawie, którą sami doskonale pamiętają ze swojego dzieciństwa. Elementy obecne w Rodzinnych Miejscach Zabaw są przystosowane zarówno dla dużych jak i małych, co jeszcze lepiej pozwoli zintegrować rodzinę i zapewni jej niezapomniane przeżycia.

Ostateczne powstanie „Podwórka NIVEA” całkowicie zależy od nas mieszkańców. Wygramy jeśli znajdziemy się w pierwszej 20 do końca kwietnia lub w pierwszej 20 do końca maja. W ten sposób plac zabaw będzie dla nas nie tylko wyjątkowym miejscem na mapie rodzinnych spotkań, ale również wymiernym efektem wspólnych naszych działań. Będziemy z dumą mogli powiedzieć, że to nasze wspólne dzieło. Śremianie pokażcie, że potrafimy się jednoczyć i walczyć razem o lepszą jakość życia w naszej społeczności.

Powstała także strona na Facebooku założona przez jedną z mieszkanek Śremu – Katarzynę Łeńską-Szewczak „Podwórko Nivea w Sremie – Glosujemy”, która ma na celu motywowanie mieszkańców do głosowania, rozpowszechnianie akcji , ułatwianie kontaktu, wymianę pomysłów oraz jednoczenie się wszystkich zainteresowanych powodzeniem tej akcji.

[efb_likebox fanpage_url=”podworkoniveasrem” box_width=”700″ box_height=”100″ colorscheme=”light” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”0″ show_header=”1″ show_stream=”0″ show_border=”0″ ]

Zachęcamy do przyłączenia się do tej strony aby brać czynny udział i również motywować innych zapraszając ich do akcji. Adres strony: https://www.facebook.com/podworkoniveasrem. Strona ta w tej chwili ma już zrzeszonych przeszło 2 tys. osób z rożnych środowisk.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wielkiej akcji informacyjnej w sobotę 25 kwietnia o godzinie 10:00, która ma celu przejście przez miasto i nagłośnienie informacji o głosowaniu w konkursie Nivea. Kto ma ochotę wspomóc akcje swoją obecnością lub w jakikolwiek inny sposób prosimy o przybycie do Parku Odlewnika (obok placu zabaw i siłowni zewnętrznej), start o godzina 10:00.

Śremianie! Głosujcie codziennie! Łączcie siły! Zachęcajcie innych do przyłączenia się do głosowania!

Katarzyna Łeńska-Szewczak, założyciel strony “Podwórko Nivea w Sremie – Glosujemy”

[tab]
[tab_item title=”JAK GŁOSOWAĆ”]

Wystarczy wejść na www.nivea.pl/podworko, odnaleźć w rankingu ŚREM i kliknąć “GŁOSUJ” oddając głos za pomocą adresu e-mail lub przez swoje konto Facebook.

W przypadku głosowania przez e-mail należy jeszcze potwierdzić głosowanie klikając w otrzymany link weryfikacyjny (uwaga otrzymaliśmy zgłoszenia, że może on wpadać do zakładki SPAM).

Można również założyć konto na stronie www.nivea.pl/podworko i po aktywacji adresu mailowego logować się bezpośrednio.

Z jednego adresu e-mail/konta na Facebooku głosować można raz dziennie. Z jednego adresu IP można oddawać do 10 głosów, w miejscach publicznych (szkoły, biblioteki, galerie handlowe, miejsca pracy, ogólnodostępne wifi) można oddawać nieskończoną liczbę głosów!

Najważniejsze jest, aby głosy oddawać codziennie 😉 Każdy głos się liczy 😉

[/tab_item]

[tab_item title=”DO KIEDY MOŻNA GŁOSOWAĆ”]

Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

[/tab_item]

[tab_item title=”CZY ŚREM MA SZANSĘ?”]

Wciąż mamy ogromne szanse, aby to u nas jeszcze w lipcu tego roku Nivea wybudowała ten wspaniały plac zabaw o wartości 150 tys. złotych. By tak się stało potrzebna jest mobilizacja wszystkich mieszkańców co najmniej taka jak w Kłodawie (nr 4 w rankingu), w której mieszka zaledwie 6714 osób, a na którą oddano już 32123 głosy lub w Prabutach (nr 7 w rankingu), która ma 8881 mieszkańców i 26793 oddanych głosów.

Większość wyprzedzających nasze miasto ośrodków to najczęściej kilkusetosobowe miejscowości, często wsie, a maksymalnie kilkutysięczne. Śrem jest miastem, które ma przeszło 30 tysięcy mieszkańców i dla nas zdobycie tego placu nie powinno być żadnym problemem, jeśli tylko uda nam się wspólnie zmobilizować innych mieszkańców do glosowania i gdy będziemy codziennie, sumiennie głosować 😉

Śrem już w tej chwili jest na pozycji 64 i mamy oddanych 13385 głosów a zaledwie 11 dni temu byliśmy na 150 pozycji i mieliśmy tylko 860 głosów! To jest awans o 86 pozycji w rankingu! Wszystko tak naprawdę zależy od nas mieszkańców tego miasta, tylko my mamy wpływ na powodzenie tej akcji.

[/tab_item]

[/tab]

Podwórko NIVEA w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.