Pisarka Gitta Rutledge z zespołem Jacques de Chiffon & Entuzjaści Band w Bibliotece Publicznej

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W poniedziałek 4 maja 2015 o godz. 18.00 Biblioteka Publiczna w Śremie zaprasza na autobiograficzny koncert poetycko-muzyczny zatytułowany “Podróż przez życie”.

Gościem wieczoru będzie pisarka Gitta Rutledge z zespołem Jacques de Chiffon & Entuzjaści Band. Wstęp wolny! Zaproszenia do odbioru w Bibliotece (ul. Grunwaldzka 10) oraz w filii „Przy Moście” (ul. Kilińskiego 2).

Gitta Rutledge urodziła się na pograniczu Europy i Azji w Czelabińsku na Uralu. W 1972 roku wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Posiada obywatelstwo polskie i amerykańskie. Pisać zaczęła na Manhattanie, gdzie mieszkała trzydzieści siedem lat. “Podróż przez życie” może być interesującym spotkaniem z autorką, która ośmiokrotnie zmieniała swoje nazwisko. Nie pisze jednak o tym fakcie tylko dla taniej sensacji. ” – Jeśli moja podróż przez życie zdoła pomóc choćby jednej jedynej osobie w zrozumieniu, iż można przetrwać życiowe tornado, pozostając przy zdrowych zmysłach, to mój wysiłek pisarza spełnił swoje zadanie” – pisze Gitta Rutledge.

Spotkanie autorskie uświetni kwartet muzyczny Jacques de Chiffon & Entuzjaści Band w składzie: Jacques de Chiffon – gitara i śpiew, Paulina Frąckowiak – gitara basowa, Konrad Gładysz – skrzypce, Radosław Adamski – djemba

Pisarka Gitta Rutledge z zespołem Jacques de Chiffon & Entuzjaści Band w Bibliotece Publicznej

materiał dzięki uprzejmości Biblioteki Publicznej w Śremie

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.