Dzielnicowi ujawnili wycieńczonego, wygłodzonego i zaniedbanego psa

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Dzielnicowi na terenie podwórza posesji w Dolsku ujawnili psa, który wyglądał na skrajnie wycieńczonego, wygłodzonego i zaniedbanego. Zwierzę jest już bezpieczne, zostało zabrane przez przedstawicieli Schroniska dla Zwierząt w Gaju. Obecnie dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego.

Wczoraj, 17 marca br., około godz. 17.10, dzielnicowi na terenie podwórza posesji w Dolsku, w kojcu, zauważyli psa, który wyglądał na skrajnie wycieńczonego, wygłodzonego i zaniedbanego.

Policjanci ustalili właściciela psa, którym okazał się 22 – letni mieszkaniec Dolska. Mężczyzna nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego zwierzę jest w takim stanie. Oświadczył, że nie posiada książeczki szczepień psa, a u weterynarza zwierzę było kilka lat temu.

Funkcjonariusze zauważyli, zarówno w budzie, jak i na całej powierzchni kojca odchody, które pies jadł w momencie, kiedy policjanci do niego podchodzili.

Mundurowi natychmiast powiadomili przedstawicieli Schroniska dla Zwierząt w Gaju, którzy przybyli na miejsce i zabrali psa.

Obecnie dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego.

materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Fot. Mateusz Snela

Dzielnicowi ujawnili wycieńczonego, wygłodzonego i zaniedbanego psa

8 odpowiedzi

  1. niech tego gnoja spotka to samo niech zdycha w męczarniach i bez jedzenia tak jak ten biedny pies życzę mu tego !!!!!!!!!!!!!!! oby pies wyzdrowiał i doszedł do siebie trzymam kciuki

  2. No i na cholerę komuś zwierzę jak zajmować się mu nim nie chce i albo go głodzi,zaniedbuje albo jak mu przeszkadza to do drzewa przywiązuje przy głównych trasach !!! Nie rozumiem takich ludzi … I co dostanie za karę? Grzywnę czy zawiasy,a może kilka miesięcy odsiadki za Nasze pieniądze i żyć nie umierać ??? Proponuję uwiązać tego “Pana” koło domu i niech sobie tak siedzi do usranej śmierci!!! Biedny piesek

  3. Jakie wiezienie ? dlaczego m.in. ja mam go utrzymywac w wiezieniu z moich podatkow ? Przywiazac go i tak go trzymac bez jedzenia. zZgotowac mu taki sam los !!!

  4. Kolejny bezmózgi skurwiel. Przywalić 20 tysięcy grzywny i dożywotni zakaz posiadania zwierząt, oraz upublicznić mordę i dane

  5. Wiezienie do odsiadki to za malo, kary pieniezne przemawiaja do rozumu, obciazyc gnojka finansowo, co miesiac odciagac porzadna sume pieniedzy na rzecz org.obrony zwierzat..

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: