Maciej Borowski, trener młodzieżowej reprezentacji Polski szkoleniowcem bramkarzy Warty Śrem!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Maciej Borowski, trener młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej U-16 został trenerem bramkarzy Warty Śrem.
W Reprezentacji Polski został jednym z najmłodszych polskich szkoleniowców. Borowski zastąpił w sztabie kadry juniorów Tomasza Muchińskiego (47 l.), który został trenerem bramkarzy Wisły Kraków.

Treningi młodzieżowej kadry bramkarskiej śremskiej Warty poprowadzi natomiast Damian Kęcel – współpracujący z kadrami przy Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej. Damian Kęcel odbył rówież staż szkoleniowy w pierwszej drużynie Wisły Kraków prowadzonej przez trenera Franciszka Smudę.

[pe2-image src=”http://lh4.ggpht.com/-n_hKnoMS_qg/VNtc9VoXpEI/AAAAAAAADr4/NInALpf3eu4/s144-c-o/borowski%2525201.jpg” href=”https://picasaweb.google.com/104255705996819409640/20150211#6114583127933822018″ caption=”borowski 1.jpg” type=”image” alt=”borowski 1.jpg” ]

[quote]Jest to fantastyczna wiadomość nie tylko dla naszego klubu, ale przede wszystkim dla dzieci, które bardzo często przychodząc na trening chcą naśladować wielkich sportowców, których widzą w telewizji oraz internecie. Każdy z nich chce „być” Robertem Lewandowskim czy też Wojciechem Szczęsnym. Zakłada swoje rękawice bramkarskie wykrzykując, że „teraz jest Szczęsnym”.
Autorytet jest dla nich czymś bardzo ważnym. Jest bodźcem, który zwiększa dodatkową chęć uprawiania sportu. Teraz każdy z tych dzieci na wiadomość o trenerach, którzy mają do czynienia z wielką piłką, międzynarodowymi turniejami oraz zawodnikami wysokiej klasy podwaja swój zapał do treningu.
Dla nas natomiast najważniejszy jest profesjonalizm, który idzie w parze z pozyskaniem dwóch tak świetnych trenerów. Dzięki temu mamy pewność, że rozwój dzieci, które są pod naszą opieką przebiega w prawidłowy sposób i być może w przyszłości wielcy bramkarze będą właśnie wychowankami Warty Śrem.[/quote]

Piotr Chicheł – V-ce prezes ŚKS Warta Śrem


Autonomiczna Sekcja Piłki Nożnej (A.S.P.N.) wspólnie z sekcją bokserską oraz sekcją szermierki współtworzą największy Śremski Klub Sportowy WARTA, w którym trenuje już ponad ćwierć tysiąca osób.
Wszyscy zawodnicy podzieleni są na 12 grup wiekowych. Prowadzone są treningi od grupy seniorskiej po przedszkolaków, gdzie piłka nożna traktowana jest w postaci zabawy.

…a może jesteś młodym bramkarzem i chciałbym kontynuować swoją przygodę w Warcie Śrem? Zadzwoń jeszcze dzisiaj! Tel. 796-927-827

materiał dzięki uprzejmości ŚKS Warta Śrem

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.