23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Śremie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Od kilku lat koordynacją kolejnych Finałów w Śremie zajmuje się Stowarzyszenie – Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała.

[pe2-image src=”http://lh3.ggpht.com/-s85Vwh8lUXI/VK_W1jZB3OI/AAAAAAAADFE/HW2SM7llnpU/s144-c-o/23_final_krowka_mala.jpg” href=”https://picasaweb.google.com/104255705996819409640/2015010904#6102332235631942882″ caption=”” type=”image” alt=”23_final_krowka_mala.jpg” ]

Dokładny plan imprez towarzyszących Wielkiej Orkiestrze jest cały czas “urozmaicany”, jednakże wiemy, iż scena będzie znajdowała się na boisku przy Gimnazjum nr 1 w Śremie. Scena na “Letniej Zadymie w Środku Zimy” to tradycyjnie przegląd śremskich talentów. Wystąpi Julia Bartkowiak z zespołem, Beata Bąk, Krzysztof Przyjemski, Studio Melody ze Śremskiego Ośrodka Kultury, zespół taneczny z ZSPiG w Nochowie oraz dzieciaki ze Słonecznej Szóstki z utworami z płyty „Moc Życia”.

O godzinie 14:00 rozpocznie się 4 Śremski Bieg Policz się z Cukrzycą

Prawdopodobny program koncertów:

  • godz. 15:40 Beata Bąk
  • godz. 15:50 Krzysztof Przyjemski
  • godz. 16:00 HUNGRY BLUES
  • godz. 16:30 Studio Melody przy ŚOK
  • godz. 17:00 Julia Bartkowiak z zespołem
  • godz. 17:30 Słoneczna Szóstka śpiewa – z płytą „Moc Życia”
  • godz. 18:00 zespół taneczny z ZSPiG w Nochowie
  • godz. 19:15 BARTEK WRONA

Będzie też coś dla miłośników świetnego blues’a – wystąpi poznański Hungry Blues, w którego składzie gra dwóch Śremian. A na wielki muzyczny finał – Bartek Wrona. Obiecał, że oprócz swoich solowych utworów zaśpiewa również jakiś nieśmiertelny stary przebój 🙂

Od godz. 15 dziewczyny z Centrum Rozwoju Dziecka POZYTYWKA w Śremie będą malować buźki w najbardziej fantazyjne i kolorowe wzory.

Podobnie jak w roku ubiegłym, Restauracja i Pizzerią Tropicana, zapraszama do TROPIKAŃSKIEJ KAWIARENKI!

Jak Tropicana, to oczywiście przepyszna pizza w kawałkach, prawie prosto z pieca. A dla spragnionych sezonu grillowego – wyśmienita kiełbasa z grilla ufundowana przez Zakłady Mięsne AGRO–HANDEL Sp. z o.o.

Do tego zapiekanki, kawa, herbata i coś słodkiego „do kawy” 🙂

Za ladą będą uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie.

Najnowsze informacje związane z organizacją 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znaleźć można na stronie internetowej Stowarzyszenia – Śremskiej Grupy Nieustannych Optymistów Krówka Mała.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Temat 23. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki – “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

materiał dzięki uprzejmości Stowarzyszenie – Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.